ГоловнаІнформація

Інформація

Деталі

Плануєте замовляти Re:Quiet? Ознайомтеся з інформацією про доставку, можливих митних зборах та політиці конфіденційності нижче.
 
Доставка

Ми доставляємо замовлення по Україні, а також по всьому світу шляхом авто, авіа- та морських перевезень. Вартість доставки можна дізнатися у менеджера під час підтвердження замовлення.

Компанія Re:Quiet підбирає надійного перевізника для доставки замовлення клієнтові. Ми оформлюємо експортну та іншу супровідну документацію, а також координуємо відправку замовлення у визначені строки.

Компанія не несе відповідальності за фізичне пошкодження вантажу або збитки, зумовлені затримкою доставки, якщо в процесі транспортування виникають умови, що не залежать від перевізника.

Ми не оформлюємо страхування вантажу, окрім випадків, коли клієнт просить про це у письмовій формі. Страхування вантажу, якщо воно необхідне, сплачує клієнт.
 
Митні та імпортні збори, ПДВ

Якщо правилами вашої країни передбачені митні або імпортні збори, вони стягуються після прибуття замовлення до країни призначення. Вам необхідно буде сплатити їх.

Митниці різних країн мають різний порядок нарахування ввізних зборів та ПДВ. На жаль, ми не володіємо інформацією про всі нюанси кожної з країн. Тому радимо вам зв’язатися з вашою місцевою митницею для отримання повної інформації.
 
Політика конфіденційності

Оформлюючи замовлення, ви даєте згоду на обробку та зберігання ваших персональних даних компанією. Персональна інформація (ім’я, email, фактична адреса та номер телефону), котру ви добровільно передаєте нам, буде використана лише для проведення замовлення, оформлення митних документів та організації доставки.

Ми ретельно зберігаємо персональні дані наших клієнтів та не передаємо їх іншим компаніям окрім тих, що здійснюють доставку та підготовку документів для відправлення замовлення.